Wakacje niby już były, ale kolejne zbliżają się wielkimi krokami. Twój portfel z pewnością odczuł niedawne święta oraz ferie i potrzebuje chwili oddechu. Jeśli masz trochę wolnego czasu, wakacyjny budżet możesz uzupełnić w dość prosty sposób poprzez zarabianie w Internecie, wypełniając płatne ankiety internetowe. Płatne ankiety online to sprawdzony sposób na dodatkowy zarobek.

Jak zacząć zarabianie?

Zarejestruj się na iWadi.pl, aktywuj swoje konto i oczekuj na zaproszenia do wypełniania płatnych ankiet online. Pamiętaj, aby podczas rejestracji podawać swoje prawdziwe dane, sprawdź koniecznie, czy podany przez Ciebie adres e-mail jest prawidłowy (czy zawiera wszystkie znaki, nie zawiera zbędnych liter, itp.) – jeśli nie podasz nam właściwego adresu, nie będziemy mogli wysyłać Ci zaproszeń do wypełniania płatnych ankiet online. Ważne jest również, aby Twój profil był kompletny – w ten sposób zwiększysz ilość otrzymywanych od nas zaproszeń do wypełniania płatnych ankiet online.

Jak to działa?

Wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu. Samodzielnie decydujesz, na które zaproszenia do wypełniania płatnych ankiet online chcesz odpowiadać. Ankiety możesz wypełniać gdziekolwiek. Wynagrodzenie będziesz otrzymywać za prawidłowo, rzetelnie i kompletnie wypełnione ankiety. Więcej o tym co zrobić, żeby otrzymywać jeszcze więcej zaproszeń do płatnych ankiet online możesz poczytać tutaj.

Kto w zasadzie mi za to płaci?

Twoje wynagrodzenie płatne jest za ankietę (prawidłowo, rzetelnie i kompletnie wypełnioną). Wynagrodzenie płaci firma, która chce dowiedzieć się jak postrzegasz jej produkty, usługi, co lubisz a czego nie, co sugerujesz do poprawy, co Ci się podoba, itp.

I kiedy płaci?

Wynagrodzenie jest wypłacane po uzbieraniu kwoty 40 zł. W zależności od poziomu Twojej aktywności, będziesz otrzymywać mniej lub więcej zaproszeń do wypełniania ankiet online. Jeśli chcesz otrzymywać więcej zaproszeń, odpowiadaj na te zaproszenia, które otrzymujesz. Odpowiadaj rzetelnie i prawdziwie, wypełniaj pytania z okienkiem na odpowiedzi, a firmy postrzegać Cię będą jako poważnego respondenta. O wynagradzaniu za płatne ankiety online możesz poczytać tutaj.

Zacznij zarabianie już dziś, a do wakacji z pewnością uzbierasz środki na ekstra wydatki.