Płatne ankiety z iWadi to łatwy sposób na zarobek. Za każdą rzetelnie, prawidłowo i całkowicie wypełnioną ankietę online, otrzymujesz od nas wynagrodzenie pieniężne, którego kwota określona jest w każdym zaproszeniu do wypełnienia płatnej ankiety online lub też na Twoim Koncie Uczestnika (wysokość wynagrodzenia zależy od długości danej ankiety online). iWadi tym różni się od innych internetowych paneli badawczych, że za daną ankietę otrzymujesz konkretną sumę pieniędzy nie zaś punkty. Maksymalna wysokość wynagrodzenia za jedną ankietę online wynosi 12 zł.

Zgromadzonym wynagrodzeniem możesz swobodnie dysponować. Swoje wynagrodzenie możesz:

Przelać gotówką na swoje konto PayPal.

Gotówkę możesz przekazać już po uzbieraniu wynagrodzenia w kwocie 40 zł. Przelew nastąpi na Twoje konto PayPal, które zostało podane przez Ciebie podczas rejestracji w iWadi w formularzu rejestracyjnym (pamiętaj, aby upewnić się, że podany przez Ciebie numer konta PayPal jest prawidłowy). W celu zlecenia wypłaty środków na konto PayPal konieczne jest wypełnienie formularza wypłat dostępnego na Twoim Koncie Uczestnika. Wypłata następuje w terminie do 45 dni od daty zlecenia nam wypłaty.

Przekazać na cel charytatywny.

Organizacje charytatywne możesz wspierać już po uzbieraniu wynagrodzenia w kwocie 10 zł. Obecnie iWadi wspiera progam Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej i działalność Fundacji dla Zwierząt Animalia. Staramy się, aby grono wspieranych przez nas organizacji rosło. Jeśli masz jakieś pomysły, albo chcesz wspierać określony cel charytatywny, daj nam o tym znać na adres [email protected].

Wymienić na kartę podarunkową,

O ile w danej chwili lub w danym kraju oferujemy taką opcję, za kartę podarunkową możesz kupić wiele różnych artykułów, takich jak ubrania, buty, muzyka, filmy, biżuteria, artykuły sportowe i elektroniczne, meble, itp. w najpopularniejszych sieciach handlowych. Karta podarunkowa umożliwia Ci zakupy np. w H&M, Vero Moda, Jysk i wielu innych sklepach. Kartę podarunkową możesz zamówić po uzbieraniu wynagrodzenia w kwocie 40 zł. Więcej o kartach podarunkowych i sposobie realizacji wynagrodzenia w tej formie możesz przeczytać tutaj.

zarabianie przez Internet

W każdej chwili możesz sprawdzić stan swojego wynagrodzenie na swoim koncie w iWadi w zakładce Odbierz Nagrody.

zarabianie przez Internet