O nas

Nazywamy się iWadi, co w języku Joruba znaczy „badanie”. Joruba to język używany głównie w Afryce, ale także w USA i Wielkiej Brytanii. W sumie posługuje się nim na świecie ok. 20 milionów ludzi.

iWadi jest częścią Grupy Cint AB, jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm badawczych na świecie z siedzibą w Sztokholmie, Szwecja.

płatne ankiety online

iWadi to płatne ankiety online

Pokrótce: iWadi jest internetowym panelem badawczym, gdzie Twoje zdanie przekłada się na pieniądze. Zastanawiasz się w jaki sposób? To bardzo proste: rejestrujesz się, podajesz swój adres e-mail, otrzymujesz od nas zaproszenia do płatnych ankiet online (wypełniasz tylko te płatne ankiety, które chcesz), gromadzisz punkty a my wypłacamy Ci wynagrodzenie (albo, wedle Twojego wyboru, przekazujemy je na wybrany przez Ciebie cel społeczny lub wypłacasz je w formie karty podarunkowej, o ile taka forma wypłaty wynagrodzenia jest dopuszczalna w danym czasie). Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko kilka minut, a dla ułatwienia odpowiadać na pytania możesz na jakimkolwiek urządzeniu z dostępem do Internetu. Szybko, łatwo i przyjemnie. Przeczytaj więcej o naszych panelach badawczych.

pracujemy z najlepszymi firmami

iWadi współpracuje z wiodącymi markami

Współpracujemy z wiodącymi organizacjami i markami w zakresie badań rynkowych oraz marketingowych. Pytamy o kwestie społeczne jak i konsumenckie. Poprzez uczestnictwo w panelu badawczym iWadi oraz wypełnianie płatnych ankiet online masz możliwość podzielenia się swoją opinią we wszystkich kwestiach dotyczących codziennego życia i zmieniać świat na lepsze.

bezpieczne ankiety online

iWadi zapewnia bezpieczeństwo twoim danym

Wszelkie informacje podawane przez Ciebie są objęte poufnością, co oznacza, że odpowiedzi udzielane w płatnych ankietach są analizowane z zachowaniem pełnej anonimowości. Wyniki naszych badań prezentowane są wyłącznie w formie anonimowych danych oraz zestawień statystycznych, jako uśrednione lub procentowe odpowiedzi dla określonej grupy osób, np. 30% badanych mężczyzn w wieku 25 – 30 lat lubi uprawiać sport.

Twoje dane są bezpieczne, ponieważ przetwarzamy je zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz zgodnie z kodeksem etycznym ESOMAR, tj. Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii Publicznej i Rynku. Panel badawczy iWadi posiada certyfikację ISO 20252, a nasze połączenia (logowanie, rejestracja nowego konta oraz Twoje dane) są szyfrowane protokołem SSL / HTTPS.

iWadi wspiera cele społeczne

Lubimy pomagać. Wiemy, że inni też to lubią. Dlatego umożliwiliśmy naszym panelistom wspieranie za pośrednictwem panelu badawczego iWadi różnych celów społecznych. Obecnie współpracujemy z Polską Akcją Humanitarną oraz Fundacją dla Zwierząt Animalia. Pieniądze zarobione na płatnych ankietach online nasi użytkownicy mogą przeznaczać na program Pajacyk lub na pomoc podopiecznym dla Fundacji dla Zwierząt Animalia.

Szczegółowe zasady działania panelu badawczego iWadi opisane są w Regulaminie. Jeśli w dalszym ciągu masz do nas pytania, zapraszamy do ich zadawania mailowo na adres: [email protected]. Z chęcią na nie odpowiemy.

Właścicielem panelu badawczego iWadi jest firma KOGGA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.