Pomoc

Ile mogę zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Wynagrodzenie za płatne ankiety online bywa różne. Pod warunkiem zakwalifikowania do danej ankiety, na wypełnieniu pojedynczej płatnej ankiety online możesz zarobić nawet 12 zł. Rzeczywisty zarobek na pojedynczej ankiecie może być różny i zależy od długości kwestionariusza oraz rodzaju badania. Ponadto, wynagrodzenie przysługuje wyłącznie za prawidłowo, rzetelnie i uczciwie wypełnione ankiety online.

Czy muszę brać udział we wszystkich ankietach, do których dostaję zaproszenia?

Nie. Udział w każdym z badań jest całkowicie dobrowolny. To Ty decydujesz, którą płatną ankietę chcesz wypełnić. Pamiętaj jednak, że każdą ankietę online poprzedza krótki sondaż, na podstawie którego będziesz zakwalifikowany(a) do danego badania. Jeśli przez okresu roku nie odpowiesz na żadne zaproszenie do płatnych ankiet online, Twoje Konto Uczestnika zostanie automatycznie zdezaktywowane.

Jakie mam obowiązki jako Uczestnik? 

Jedyne zobowiązanie Uczestnika Panelu dotyczy podawania prawdziwych danych w procesie rejestracji w Panelu oraz udzielania szczerych i zgodnych z prawdą odpowiedzi na pytania zadawane w płatnych ankietach online.

Czy mogę zmienić hasło do swojego Konta Uczestnika?

Tak. Możesz w dowolnym momencie zmienić hasło dostępowe do swojego Konta Uczestnika. Zmiana hasła jest możliwa po zalogowaniu się do Panelu. Aby zmienić hasło:

  1. Zaloguj się na Twoje Konto Uczestnika w Panelu
  2. Wciśnij przycisk Twój profil
  3. Wciśnij przycisk Aktualizuj profil
  4. Wciśnij przycisk Zmień hasło
  5. Wprowadź nowe hasło i wciśnij przycisk Aktualizuj
Co mam zrobić jeśli nie pamiętam hasła?

Jeśli nie pamiętasz hasła do Twojego Konta Uczestnika wciśnij przycisk Logowanie, a następnie Nie pamiętasz swojego hasła? Po podaniu adresu e-mail wyślemy do Ciebie kod, który musisz użyć, aby zresetować swoje hasło. Po zalogowaniu do Panelu możesz zmienić tymczasowe hasło na inne.

Dlaczego pieniądze wysyłane są dopiero po zgromadzeniu 40 zł?

W prowadzonych przez nas badaniach w każdym miesiącu bierze udział kilkanaście tysięcy osób. Wysyłanie małych kwot jest bardzo kosztowne, zwiększyłaby to koszty obsługi Panelu i w konsekwencji zmusiłoby nas do obniżenia zaproponowanych wynagrodzeń. Jeśli uzbierasz kwotę 10 zł to możesz ją przekazać na cel charytatywny – obecnie wspieramy program Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Fundację dla Zwierząt Animalia.

Czy pieniądze mogę przeznaczyć na inne cele niż na wypłatę dla siebie?

iWadi daje Ci taką możliwość. Obecnie, dzięki iWadi możesz wspierać program Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej lub Fundację dla Zwierząt Animalia. Pieniądze na Pajacyka  lub dla Fundacji dla Zwierząt Animalia za pośrednictwem iWadi możesz przekazać po uzbieraniu już 10 zł.

Dlaczego od przelanych na konto PayPal środków pobierana jest opłata w wysokości 2%?

PayPal pobiera opłatę związaną z obsługą transferu pieniędzy w wysokości 2% przelewanej kwoty. Ta opłata jest od nas niezależna. My nie pobieramy od Ciebie żadnych prowizji za używanie przez Ciebie Panelu.

Co się stanie, jeśli będę musiał(a) przerwać wypełnianie ankiety?

Wypełnianie ankiety online można przerwać w dowolnym momencie. Przerwanie ankiety nie powoduje utraty wprowadzonych odpowiedzi. Aby wrócić do ankiety należy ponownie kliknąć na link do ankiety otrzymany w wiadomości e-mail (zaproszeniu do wypełnienia płatnej ankiety). Musisz jednak pamiętać, że każde badanie jest realizowane w określonym czasie i może się zdarzyć, że mimo chęci dokończenia wypełniania ankiety, dostęp do niej będzie już zamknięty. Dlatego rekomendujemy odpowiadanie na zaproszenia do udziału w badaniach od razu jak dotrą na skrzynkę e-mail.

Jak mogę sprawdzić moje wynagrodzenie?

Aby sprawdzić wysokość nagromadzonego wynagrodzenia zaloguj się do Panelu i następnie przejdź do zakładki Twój profil / Odbierz nagrody.

Jak długo są ważne punkty?

Punkty ważne są przez okres 24 miesięcy. Po tym okresie punkty wygasają.

Jak mogę wziąć udział w płatnych badaniach?

Po pierwsze zarejestruj się w Panelu. Następnie sprawdzaj swoje konto e-mail. Zaproszenia do płatnych ankiet wysyłamy za pomocą e-maili na adres, który został podany w Formularzu Rejestracyjnym.

Czy można otrzymać wynagrodzenie za pozyskanie nowego Uczestnika Panelu?

W tym momencie nie mamy takiej funkcjonalności. Pracujemy nad dedykowanym programem referencyjnym dla Uczestników Panelu. Jak tylko będzie on gotowy, będziemy informować o nim na naszym blogu.

Ile Kont Uczestnika można założyć w jednym gospodarstwie domowym?

Jeden Uczestnik Panelu może posiadać tylko jedno Konto Uczestnika. Jeśli jednak w gospodarstwie domowym mieszka więcej osób, to każda z tych osób może posiadać swoje własne Konto Uczestnika i niezależnie oraz samodzielnie uczestniczyć w badaniach online, wypełniać płatne ankiety i zarabiać pieniądze.

Jak mogę zrezygnować z uczestnictwa w Panelu?

Każdy Uczestnik w dowolnym momencie ma prawo zrezygnować z uczestnictwa w Panelu poprzez usunięcie Konta Uczestnika. Opcja rezygnacji jest dostępna po zalogowaniu się na Konto Uczestnika. Aby usunąć konto:

  1. Zaloguj się do Panelu
  2. Wciśnij przycisk Aktualizuj profil
  3. Wciśnij przycisk Usuń konto
Jak mogę się z wami skontaktować?

Jeśli nadal masz pytania możesz pisać do nas na adres e-mail [email protected]