„Czy to się właściwie opłaca? Czy ja na tym w ogóle mogę zarobić?” – te pytania często padają przed rejestracją w internetowym panelu badawczym. Odpowiedź na oba pytania jest „tak”.

Bez zobowiązań

Przede wszystkim, przystąpienie do internetowego panelu badawczego iWadi.pl jest całkowicie darmowe. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, aktywować konto i sprawdzać skrzynkę e-mail, gdzie będą przychodziły zaproszenia, aby wypełnić płatne ankiety online. Warto sprawdzać również skrzynkę SPAM, gdyż może zdarzyć się tak, że zaproszenie do wypełniania ankiet trafi do śmieci (aby tego uniknąć prosimy o dodanie adresu [email protected] oraz [email protected] do kontaktów). Uczestnictwo w iWadi.pl nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem, nie ma obowiązku wypełniania określonej liczby ankiet. Uczestnik sam wybiera, na jakie ankiety odpowiada, a na jakie nie. Oczekujemy jedynie, że dane podawane w procesie rejestracji, w profilu uczestnika oraz w procesie wypełniania ankiet będą prawdziwe i rzetelne – to jest warunkiem wypłaty wynagrodzenia ca ukończoną ankietę.

Bez harmonogramów

Ankiety online mogą być wypełniane w dowolnym czasie. Sugerujemy jednak szybką reakcję na zaproszenie do wypełnienia ankiety, ponieważ badanie może zostać szybko zakończone z powodu uzyskania odpowiedniej liczby odpowiedzi. Być może nie zarobisz na płatnych ankietach online fortuny, ale jesteś w stanie zarobić ekstra pieniądze, które możesz wydać w dowolny sposób, na wymarzoną podróż, kurs tańca, skok spadochronowy. Pieniądze na płatnych ankietach online zarabia się stosunkowo prosto a można je wydać na coś na co zawsze ich brakowało. Z iWadi.pl możesz zarobić do 12 zł za jedną ankietę.

Bez wyszukanych wymagań

Żeby zarabiać na płatnych ankietach online nie musisz posiadać żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy, że masz powyżej 13 lat, konto e-mail, dostęp do Internetu, komputer i parę minut potrzebnych na rzetelne wypełnienie ankiety. Poświęć czas, żeby dokładnie wypełnić swój profil, w ten sposób zapewnisz, że będziesz otrzymywał zaproszenia do ankiet pasujące do twoich preferencji.

Bez konieczności siedzenia za biurkiem

Płatne ankiety online z iWadi.pl możesz wypełniać w jakikolwiek miejscu z dostępem do Internetu. Zaparz sobie herbatkę, usiądź wygodnie na kanapie i rozpocznij zarabianie! Odpowiadaj szczerze i wyczerpująco, w ten sposób będziesz postrzegany jako poważny respondent, co zwiększy ilość otrzymywanych przez Ciebie zaproszeń do wypełniania płatnych ankiet online, a konsekwencji będziesz otrzymywać większe wynagrodzenie.