Karty podarunkowe

Miło nam poinformować, że obecnie nasi Uczestnicy mogą wypłacać wynagrodzenie za płatne ankiety online również w formie karty podarunkowej Karta Maxi. Dzięki karcie podarunkowej Karta Maxi możesz kupić wiele różnych artykułów, takich jak ubrania, buty, muzyka, filmy, biżuteria, artykuły sportowe i elektroniczne, meble, itp. z najpopularniejszych sieci handlowych. Karta podarunkowa Karta Maxi umożliwia Ci zakupy np. w sklepach H&M, Vero Moda, Jysk i wielu innych. Kartę podarunkową możesz zamówić po uzbieraniu wynagrodzenia w kwocie 40 zł. Kartę możesz zamówić dla siebie albo dla innej osoby.

Jak zrealizować wynagrodzenie

Jeżeli chcesz, aby Twoje wynagrodzenie za płatne ankiety online zostało wypłacone w formie karty podarunkowej Karta Maxi, w swoim profilu w iWadi w zakładce aktualizuj profil musisz zmienić formę płatności, tj. wybrać metodę płatności Maxikarty Poland, a następnie kliknąć przycisk Aktualizuj. W ten sposób, w Twoim profilu zostanie zapisana informacja o wybranej przez Ciebie metodzie płatności.

iWadi wynagrodzenie - maxikarty

Po spełnieniu warunków do realizacji karty podarunkowej Karta Maxi, na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz informację o karcie podarunkowej. Karta podarunkowa Karta Maxi zostanie następnie przesłana na Twój adres domowy pocztą. Po otrzymaniu karty podarunkowej możesz przejść na stronę Maxikarty i wybrać sklep, w którym chcesz z niej skorzystać. Karta podarunkowa realizowana jest bezpośrednio na stronie Maxikarty.

Karta Maxi jest kartą podarunkową do portalu Maxikarty. Osoba otrzymująca Kartę ma możliwość wybrania dowolnej karty lub bonu podarunkowego znajdującego się na stronie maxikarty.pl. Więcej szczegółów oraz przewodnik korzystania z Karty znajdziesz na stronie maxikarty.pl.

Pamiętaj, że ważność karty podarunkowej Karta Maxi jest ograniczona w czasie. Ważność danej karty podarunkowej zależy od jej emitenta. Karty podarunkowe nie podlegają wymianie na środki pieniężne.