Czym jesteśmy?

iWadi jest internetowym panelem badawczym. Jesteśmy obecni w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, UK, Australii, Irlandii, Indiach, na Filipinach, w Niemczech i we Francji. Internetowy panel badawczy to platforma, gdzie przeprowadza się internetowe badania. Stanowimy część jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm badawczych na świecie – grupy Cint AB z siedzibą w Sztokholmie (Szwecja).

Czym jest CINT?

Cint to internetowa platforma badawcza, za pośrednictwem której paneliści w ponad 60 krajach na całym świecie, wypełniając płatne ankiety, codziennie dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat różnych produktów, marek, serwisów, usług. Te opinie i doświadczenia są zbierane za pomocą płatnych ankiet online na zlecenie agencji badawczych, firm, samorządów, uczelni, organizacji non-profit, a następnie opracowywane w postaci raportów (z zachowaniem pełnej anonimowości respondentów oraz tylko w zbiorczej formie!, tj. bez podawania konkretnych danych dotyczących konkretnych osób). Cint tworzy ponad 800 różnych paneli badawczych z całego świata, w tym iWadi.

Co oferujhemy Tobie?

Wypełniając płatne ankiety z iWadi masz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że się zarejestrujesz się i aktywujesz swoje konto użytkownika. Na podany adres e-mail będziesz otrzymywać zaproszenia do płatnych ankiet online. Twoim zadaniem jest ich rzetelne, prawidłowe i kompletne wypełnianie. W zamian, my wypłacamy Ci wynagrodzenie albo, wedle Twojego wyboru, przekazujemy je na wybrany przez Ciebie cel społeczny.

iWadi posiada certyfikację ISO 20252 potwierdzoną przez CIRQ (CASRO Institute for Research Quality). Oznacza to, że spełniamy najwyższe standardy dotyczące jakości, poufności, raportowania oraz bezpieczeństwa danych. Spełniamy również wymogi polskiego i europejskiego prawa, i zalecenia takich organizacji jak ARF, MRS, CARSO, MRA, AMSRO oraz SMIF.

CIRQ ISO 20252

Stale badamy możliwości uruchomienia paneli badawczych online na nowych rynkach. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych panelistów i zarabiać na płatnych ankietach online, ale na naszej liście nie ma kraju w którym aktualnie mieszkasz, napisz do nas. Sprawdzimy czy możemy dodać nowy panel online dla Ciebie.

Jeśli chcesz skontaktować się z nami lub masz pytania dotyczące naszego panelu badawczego online napisz na adres e-mail [email protected]. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.