Płatne ankiety jako dodatkowy zarobek

Jesteś uczniem lub studentem? Nie masz czasu na pełnoetatową pracę, bo pochłania Cię nauka lub inne rozrywki? NIe lubisz się wysilać? Cenisz wolny czas? Potrzebujesz jednak kasy? Chcesz łatwo zarobić kilka złotych? Wejdź na iWadi.pl, dołącz do społeczności użytkowników panelu badawczego iWadi i wypełniaj płatne ankiety online. Łatwiej być nie może!

 

iwadi.pl (darmowa rejestracja)

 

Co to iWadi?

iWadi to nowoczesny panel badawczy online skupiający osoby w różnym wieku, które łączy otwartość na świat oraz chęć dzielenia się swoją opinią na różne tematy. Współpracujemy z wiodącym markami na świecie w obszarze badań marketingowych. Naszymi klientami są prywatne firmy, uczelnie, organizacje pozarządowe oraz samorządy. Każdego dnia zbieramy tysiące odpowiedzi od naszych respondentów poprzez płatne ankiety online. Ankiety online są interaktywne, w związku z czym nie są nudne czy żmudne. Bywają nawet zabawne. Wystarczy klika minut dziennie, żeby wygenerować zarobek, nawet do kilkunastu złotych. W iWadi płacimy do 12 zł za jedną ankietę. Pamiętaj jednak, że płacimy za te ankiety, które są prawidłowo, rzetelnie i całkowicie wypełnione. Wynagrodzenie wypłacamy po uzbieraniu kwoty 40 zł na Twoje konto PayPal. Nie masz konta PayPal? Tutaj podpowiadamy jak je utworzyć. W niektórych krajach oferujemy możliwość wypłaty poprzez karty zakupowe, np. Amazon – ta opcja jest jednak obecnie niedostępna w Polsce. Na swoim koncie w iWadi możesz sprawdzać obecnie dostępne sposoby wypłaty wynagrodzenia. .

Dlaczego warto się zarejestrować:

  • Zarabiasz pieniądze wypełniając płatne ankiety online. Łatwo i przyjemnie. Wystarczy, że poświęcisz na to godzinę tygodniowo.
  • Pracujesz z domu, z kawiarni, na wakacjach. Na laptopie, telefonie, pececie. Tak jak lubisz i jak Ci wygodnie.
  • Nic nie ryzykujesz. Rejestracja jest całkowicie darmowa. Możesz zrezygnować z uczestnictwa w panelu w dowolnym momencie. Twoje dane są całkowicie chronione.
  • Wypełniając płatne ankiety masz wpływ na to jak będą wyglądać Twoje ulubione marki oraz produkty.

Rejestracja w panelu jest całkowicie darmowa i wymaga podania jedynie adresu e-mail.