Ankiety dla każdego

Pisaliśmy już o płatnych ankietach dla studentów. Płatne ankiety online sprawdzają się również, jako dodatkowe źródło dochodu dla seniorów.

Mało który emeryt w Polsce otrzymuje wysoką emeryturę. Zgodnie z danymi Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, największy odsetek ogółu emerytów – 12% pobiera świadczenie w przedziale 1.600 – 1.800 zł brutto. Znaczna część – 11,8% otrzymuje emeryturę w wysokości od 1.400 – 1.600 zł. Świadczenie w przedziale 1.200 – 2.200 zł brutto pobiera ponad 53% osób. Od kwoty emerytury 1.800 zł wraz ze wzrostem wysokości świadczenia systematycznie maleje odsetek pobierających je emerytów. Tylko niespełna 1% emerytów otrzymywało świadczenie w wysokości 5.000 zł brutto i więcej. Nie dziwi zatem, że polskiemu emerytowi może brakować do 1-szego.  W dzisiejszych czasach wielu emerytów jest po prostu zmuszonych dorabiać do emerytury.

Jako dodatkowy zarobek

Płatne ankiety online dają starszym osobom możliwość dodatkowego zarobku.  Na jednej ankiecie z iWadi można zarobić nawet do 12 zł. Wystarczy komputer (nie musi być to najnowszy sprzęt), dostęp do Internetu i podstawowa jego znajomość. Następnie trzeba założyć konto w iWadi, podać wszystkie wymagane dane, aktywować konto i można rozpocząć zarabianie. Taki zarobek nie wymaga wychodzenia z domu.  Wypełnianie ankiet nie wiąże się z żadnym wysiłkiem fizycznym. Płatne ankiety online można wypełniać gdziekolwiek, o ile jest tam dostęp do Internetu. Wypełnianie ankiet nie wymaga też znacznej ilości czasu. Wystarczy kilka minut w tygodniu aby dorobić kilka złotych. Ankiety są interaktywne, w związku z czym łatwo się je wypełnia.

I nie tylko

Co więcej, udział w płatnych ankietach online może poprawić samopoczucie seniora. Starsze osoby często czują się wykluczone. Mają poczucie, że nikt nie liczy się z ich opinią. Poprzez udział w płatnych ankietach online seniorzy mogą dzielić się swoim doświadczeniami i cennymi opiniami. W ten sposób mogą one przyczynić się do rozwoju nowych produktów czy też tworzenia nowych.

Płatne ankiety online mogą też być potraktowane jako sposób na spędzanie wolnego czasu i wypełnienie go, zwłaszcza w zbliżające się deszczowe wieczory i mroźne dni. Zamiast spędzać czas przed telewizorem albo też bez celu serfując po necie, można wypełniać ankiety i zarobić parę złotych.

Płatne ankiety wspomagają też pracę umysłu. Poprzez udział w płatnych ankietach online seniorzy rozwijają swoją znajomość nowoczesnych technologii. Poznają też nowe produkty, ich cechy, funkcjonalności.

Podziel się wiedzą

Powiedz o nas swoim rodzicom, babciom i dziadkom. A nuż im się spodoba taki sposób na dorobienie do emerytury. Twoi blisky mogą zarejestrować się klikając tutaj: