Na forach internetowych znajdziecie bardzo wiele wskazówek, jak zarabiać w Internecie poprzez płatne ankiety online. Wiele z nich jest przydatnych. Większość jednak pomija podstawowe prawdy.  My – jako właściciele iWadi znamy je najlepiej. Nam przede wszystkim zależy na tym, aby nasi użytkownicy zarabiali z nami jak najwięcej.

Przede wszystkim już na etapie rejestracji w iWadi powinno się zadbać o prawdziwość, kompletność i rzetelność profilu. Więcej o tym piszemy tutaj. Aby móc zarabiać albo zarabiać jeszcze więcej przez płatne ankiety online należy przede wszystkim wykonać podstawowe czynności:

Aktualizowanie profilu

Twój profil użytkownika powinien być zawsze aktualny.  Nie wystarczy, że raz uzupełnisz swój profil podczas rejestracji. Musisz go też systematycznie aktualizować. Po zalogowaniu się do konta użytkownika będziesz widzieć te kategorie, które wymagają Twojej uwagi. Ich aktualizacja zajmie Tobie kilka minut a zdecydowanie może wpłynąć na zwiększenie ilości otrzymywanych zaproszeń do wypełnienia płatnych ankiet.

Ustawienia prywatności

Ustawienia prywatności znajdują się na Twoim koncie użytkownika. Im więcej wyrazisz zgód w ramach ustawień prywatności, w tym większej liczbie badań będziemy mogli Cię uwzględnić. Jeżeli w ogóle nie udzielisz zgód, może się zdarzyć tak, że nie będziemy mogli wysyłać Ci zaproszeń do wypełniania płatnych ankiet. Pamiętaj, że dane pozyskane poprzez badania online wykorzystujemy zbiorczo, to jest w taki sposób, że nie wiemy jakich odpowiedzi udzieliła która osoba. Więcej o naszych zasadach odnośnie do prywatności możesz poczytać tutaj i tutaj.

Określenie częstotliwości otrzymywania płatnych ankiet

To Ty decydujesz jak często mamy wysyłać do Ciebie zaproszenia do płatnych ankiety online. Częstotliwość ich otrzymywania określisz na swoim koncie użytkownika.

 

A ponadto…

Zdarza się, że niektóre adres e-mailowe – ze względu na ustawienia właścicieli domen – posiadają ograniczenia dotyczące ilości e-maili otrzymywanych z jednego adresu IP. Takie ograniczenia narzuca np. Wirtualna Polska (adresy w domenie wp.pl, itp). Może to powoodować znacznie mniejszą ilość otrzymywanych zaproszeń do płatnych ankiety online. Dlatego sugerujemy podawanie podczas rejestracji adresów e-mail w innych domenach (ng. gmail).

Poza powyższymi najważniejszymi krokami powinieneś jeszcze podejmować inne drobniejsze starania, w tym dbać o swoją markę respondenta.