Abyśmy mogli wypłacić Ci wynagrodzenie zarobione poprzez płatne ankiety online musisz posiadać konto PayPal. Obecnie nie dokonujemy wypłaty gotówki ani nie płacimy przelewem na konto bankowe.

Co to jest PayPal?

PayPal (www.paypal.com) to jeden z największych i najpopularniejszych serwisów online umożliwiających dokonywanie płatności przez Internet. iWadi współpracuje z firmą PayPal, aby zapewnić swoim uczestnikom szybkie i bezpieczne płatności wynagrodzenia za wypełnione płatne ankiety online.Jeżeli chcesz, żeby Twoje wynagrodzenie za płatne ankiety online mogło trafić na Twój rachunek bankowy musisz wpierw założyć konto PayPal.

Jak założyć konto PayPal?

Aby założyć konto PayPal:

  1. wejdź na stronę paypal.com (strona jest dostępna również w języku polskim)
  2. wciśnij przycisk Załóż konto
  3. wybierz opcję PayPal dla Ciebie i wciśnij przycisk Rozpocznij
  4. wypełnij swoje dane i wciśnij przycisk Akceptuję i chcę założyć konto

Konto PayPal jest całkowicie darmowe. Zarówno założenie konta oraz jego utrzymanie nic Cię nie kosztuje.

Uwaga:

Pamiętaj, aby adres e-mail, którego używasz korzystając z panelu badawczego iWadi był tym samym adresem e-mail, którego używasz w PayPal. W ten sposób zapewniasz, że pieniądze zarobione przez Ciebie na płatnych ankietach online  trafią na właściwy (tj. Twój) rachunek bankowy.

To wszystko. Cały proces odbywa się online. Proste, prawda?

Konto PayPal możesz połączyć ze swoim kontem bankowym, aby bezpiecznie przelać zarobione pieniądze na swój rachunek bankowy. PayPal pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 2% przelewanej kwoty.

Oprócz wypłaty wynagrodzenia dla siebie masz też opcję przekazywania zarobionych środków na wybrane cele charytatywne. Aby tego dokonać musisz zaktualizować swój profil w iWadi (chyba, że w trakcie rejestracji zostal dokonany wybór metody płatności poprzez wypłatę na wybrany cel charytatywny). Na swoim koncie w metodzie płatności musisz zmienić ustawienia z PayPal Poland na wskazaną Fundację.

Jeśli masz pomysł, jakie jeszcze organizacje można wspierać, napisz do nas e-mail na [email protected], a my dołożymy starań, aby umożliwić Ci przekazanie pieniędzy na interesujący Cię cel.