Jak to możliwe, że rejestrując się w panelu badawczym i wypełniając płatne ankiety online jesteś w stanie zarabiać pieniądze? Kto płaci za wypełnione przez Ciebie w ankiety? Czy udział w ankietach jest bezpieczny? Czy to się opłaca? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Firmy oraz organizacje różnej wielkości nieustannie szukają sposobów, aby lepiej poznać swoich klientów oraz rynki, na których działają. Badania opinii oraz rynku realizowane z wykorzystaniem paneli online są obecnie podstawowym sposobem, aby zdobyć te informacje.

Zasada działania IWadi jest prosta. Po zarejestrowaniu się w iWadi zostaniesz poproszony o wypełnienie kilku ankiet, po to abyśmy mogli lepiej Cie poznać. Dzięki temu będziemy mogli dopasować realizowane za pomocą panelu badania do Twojego profilu. Następnie na swoją skrzynkę e-mail (na adres podany w czasie rejestracji) będziesz dostawał(a) zaproszenia do płatnych ankiet. Ilość zaproszeń zależy od Twoich preferencji oraz ilość realizowanych przez nas badań.

Dlaczego dopasowanie ankiet do profilu jest takie ważne?

Nikt nie lubi dostawać maili na tematy, które go nie interesują. My też nie lubimy wysyłać tego rodzaju maili. Jeśli jesteś np. młodą mamą nie chcielibyśmy zapraszać Cie do udziału w badaniach na temat motocykli lub papierosów (chyba, że wypełniając swój profil zaznaczysz, że motocykle to Twoja pasja lub że uwielbiasz palić). Zawsze staramy się jak najlepiej dopasować tematykę badań do Twojego profilu. Staramy się, aby wysyłane przez nas płatne ankiety były dla Ciebie interesujące. Jest to ważne również dla firm i organizacji, z którymi współpracujemy, a które płacą nam za precyzyjne dotarcie do osób o określonym profilu.

Czy udział w ankietach jest bezpieczny?

Wypełniając z nami ankiety masz pewność, że Twoje odpowiedzi zawsze będą anonimowe. Nigdy nie przekazujemy danych naszych respondentów firmom i organizacjom, które zlecają nam badania. Przestrzegamy zasad ESOMAR, które szczegółowo precyzują jak powinny działać firmy badawcze.

Kto zarabia poprzez płatne ankiety?

Na ankietach zarabiasz Ty. Każda kompletnie wypełniona przez Ciebie ankieta jest nagradzana określona kwotą, której wysokość zależy od długości danej ankiety oraz tematu badania. Na wypełnionych przez Ciebie ankietach zarabiamy również my, przede wszystkim za znalezienie odpowiedniej ilości osób o określonym profilu do badania oraz obsługę złożonego procesu badawczego.

Ile można w ten sposób zarobić?

Twój zarobek zależy od ilość wypełnionych ankiet, długości ankiet oraz tematów badania. Im więcej ankiet wypełnisz tym więcej zarobisz. Na jednej ankiecie możesz zarobić nawet do 12 zł.

O innych zaletach płatnych ankiet online możesz poczytać tutaj.