Piszemy o tym po raz kolejny ponieważ jest to niezwykle istotne, przede wszystkim dla Ciebie i dla Twojej kieszeni. Chcemy wyjaśnić Ci dlaczego tak ważne jest dla Ciebie, żeby Twój profil panelisty w iWadi był kompletny. Spróbujemy Ci wytłumaczyć jak kompletnośc Twojego profilu przeklada się na zarabianie poprzez płatne ankiety online.

Czego szukają nasi klienci?

Firmy, organizacje, instytucje z którymi współpracujemy przeprowadzą badania (tj. płatne ankiety online) dotyczące oferowanych przez nie produktów oraz świadczonych usług. Chcą one ankietować konkretne osoby o konkretnych zainteresowaniach, miejscu zamieszkania, sytuacji rodzinnej, zawodzie, sposobie życia, itp. Inaczej mówiąc chcą one dotrzeć z pytaniami, na które nie znają odpowiedzi do swoich klientów, potencjalnych klientów lub osób o określonym profilu (do tzw. grupy badawczej).

Jak możemy im to zapewnić?

Naszym zadaniem jest znalezienie respondentów (tj. osób ankietowanych) o żądanych parametrach (profilach). Analizując profile Uczestników, nigdy nie bierzemy pod uwagę Twojego adresu e-mail, danych osobowych i nigdy nie przekazujemy ich naszym zleceniodawcom. Profile zawsze analizujemy zbiorczo. Tylko wybrane osoby – pasujące do parametrów zleceniodawcy – otrzymają zaproszenie do wypełnienia danej płatnej ankiety online. Może się zdarzyć, że mimo braku wypełnienia profilu lub profilu niekompletnego mimo wszystko otrzymasz zaproszenie do wypełnienia ankiety. Najczęściej jednak w trakcie wypełniania ankiety, po krótkiej weryfikacji za pomocą tzw. pytań screen’ujących, zobaczysz komunikat o niezakwalifikowaniu do danego badania. Wraz z takim komunikatem iWadi podpowie Ci, na jakie pytania profilujące brakuje odpowiedzi i poprosi o ich uzupełnienie. Dzięki temu na przyszłośc będziemy wysyłać Ci zaproszenia do płatnych ankiet online, które pasują do Twojego profilu.

Niestety, wypełnienie ankiety profilowej nie jest płatne. Ale jej kompletne i rzetelne wypełnienie przełoży się na Twój całkowity zarobek. Będziesz bowiem otrzymywał więcej zaproszeń do płatnych ankiet online.

A co możesz zrobić Ty?

Dlatego warto poświęcić te klika minut na uzupełnienie swojego profilu w iWadi. Raz a dobrze. Od razu poczujesz różnicę – częściej będziemy Cię kwalifikować do badań, będziesz otrzymywać zaproszenia do płatnych ankiet online, które do Ciebie pasują, a konsekwencji znacznie więcej zarobisz.