Wiemy, że studenci są na ogół bardzo zajęci i czas pochłania im nauka. A do tego niektórzy muszą jeszcze pracować. Wyszukaliśmy dla Was klika sposobów, w jaki sposób możecie dorobić bez wychodzenia z domu i bez większego dodatkowego wysiłku.

Zarabiaj na płatnych ankietach online.

To najprostszy i najmniej wymagający sposób na zarabianie w Internecie. Cała praca polega na wypełnianiu płatnych ankiet online, zaproszenia do których przychodzą na e-mail. Wynagrodzenie za pojedynczą ankietę zależy od jej długości. iWadi płaci nawet do 12 zł za jedną ankietę. O płatnych ankietach możesz też poczytać tutaj (http://iwadi.net/platne-ankiety-dla-studentow/)

Zarabiaj na słuchaniu muzyki.

Jeśli jesteś fanem muzyki, z łatwością możesz zarabiać na tej pasji. Zaloguj się na www.slicethepie.com. Będziesz mieć możliwość słuchania muzy z całego świata i jej oceniania (recenzje musze być dość wnikliwe).

Zarabiaj na wyświetlaniu reklam.

Nic prostszego niż to, chociaż trzeba trochę poczekać na zarobek. Możesz spróbować z www.centrumreklamy.com, a jeśli znasz język angielski www.neobux.com lub www.clixsense.com.

Zarabiaj na pomocy w zadaniach.

Jeżeli posiadasz odpowiednią wiedzę, możesz zarobić pomagając zrozumieć trudny materiał lub rozwiązać skomplikowane zadanie albo po prostu na dzieleniu się swoimi notatkami. Wynagrodzenie ustalasz samodzielnie. Wypróbuj www.zaradnystudent.pl.

Zarabiaj na pisaniu.

Copywiritng to pisanie artykułów na strony internetowe,  blogi lub portale. To sposób na zarabianie wymagający trochę więcej zaangażowania, ale jeśli masz talent to długo nie będziesz czekać na zarobek. Wypróbuj www.textmarket.pl.  Jeśli znasz język angielski zarejestruj się na www.hubpages.com.. Piszesz, wrzucasz i czekasz na zarobek. Pisać możesz o czymkolwiek, ale przestrzegaj zasad określonych na stronie.

Zarabiaj na programach partnerskich.

Zarabianie polega na polecaniu produktów i otrzymywaniu prowizji, np. na www.comperia.pl, www.zlotemysli.pl, www.cupsell.pl, www.cashinpills.com.

Zarabiaj na tym co niepotrzebne.

Całkiem przyjemny sposób na zarabianie. Poszukaj starych rzeczy, których rodzice, dziadkowie nie potrzebują i wystaw na www.allegro.pl lub  www.ebay.pl. Wyszperaj stare ciuchy albo zapoluj w lumpeksie i to co upolujesz sprzedaj na: www.szafa.pl. Bądź minimalistą a za kasę pojedź na wakacje.

Zarabiaj na pracy dorywczej.

Studiowanie zapewne pochłania większość Twojego czasu, ale z pewnością możesz wykroić trochę czasu na drobne prace dorywcze. Ofert możesz szukać na www.dorywczak.pl, www.inclick.pl.