Płatne ankiety online iWadi

Płatne ankiety online iWadi to najprostszy sposób, aby zarabiać pieniądze nie ruszając się z domu. Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym panelu badawczym online i będziesz regularnie sprawdzać swoją pocztę. Na Twoją skrzynkę e-mail będziemy wysyłać (zgodnie z Twoimi preferencjami) ankiety online z zaproszeniem do udziału w badaniach. Pamiętaj, aby przy rejestracji podać prawidłowy adres e-mail o raz o tym, aby sprawdzać swoją skrzynkę odbiorczą. Czasami niestety zdarza się, że zaproszenia od nas mogą trafić do folderu spam.

To ty decydujesz, w których badaniach online chcesz wziąć udział, a w których nie. Typowa płatna ankieta trwa od 5 do 30 minut. Staramy się jak najlepiej dopasować ankiety do Twojego profilu zapisanego w panelu. Dlatego niezwykle ważne jest aby stworzony przez Ciebie profil był zawsze aktualny oraz kompletny.

Jak zacząć zarabiać pieniądze z nami?

To proste:

Wysyłamy tylko zaproszenia do płatnych ankiety. Nie wysyłamy reklam. Oznacza to, że nigdy nie dostaniesz od nas żadnej niechcianej korespondencji. Rejestracja w panelu online do niczego nie zobowiązuje i zajmie Ci tylko chwilę. Jedyne, czego oczekujemy to podanie prawdziwych informacji w czasie rejestracji oraz udzielanie uczciwych, prawdziwych i rzetelnych odpowiedzi na przesyłane płatne ankiety online. Zwracamy dużą uwagę na to czy nasi paneliści czytają pytania, które zadajemy w naszych ankietach.

Nasi klienci podchodzą bardzo restrykcyjnie do jakości prowadzonych badań. Oznacza to, że aby sprostać wymaganiom firm badawczych oraz organizacji z którymi współpracujemy, wdrożyliśmy szereg mechanizmów kontrolnych, dzięki którym jesteśmy w stanie automatycznie kontrolować jakość udzielonych odpowiedzi. Wprowadzone przez nas mechanizmy kontrolne są zgodne z normą ISO 20252. Panel jest certyfikowany przez CIRQ (The CASRO Institute for Research Quality).

Jeśli uznasz, że nie chcesz dalej korzystać z panelu, w każdem chwili możesz usunąć swoje konto.