Wiemy, że duże fundacje i stowarzyszenia mają większe szanse na zdobycie finansowania. Dlatego też, w iWadi staramy się wspierać mniejsze organizacje, dla których liczy się każda złotówka.

Wspieraj z nami Fundację Dom Rain Mana

Uruchomiliśmy możliwość przekazywania środków zarobionych za pomocą płatnych ankiet iWadi dla Fundacji Dom Rain Mana z Sopotu. Środki sfinansują budowę domu dla osób z autyzmem. Dom powstanie na farmie, we wsi Kwieki koło Czerska, na pięknej 8,4 ha działce, położonej w Borach Tucholskich. Istnieje już projekt domu i możecie go oglądać tutaj, Fundacja zbiera obecnie środki na jego budowę. W Fundacji pracują wolontariusze, a środki wspierają wskazany powyżej cel.

Jak przekazać zgromadzone środki

Środki na Fundację Dom Rain Mana możesz przekazać już po uzbieraniu kwoty 10 złotych. Zaloguj się do swojego Konta Użytkownika w serwisie iWadi. Następnie wybierz zakładkę Nagrody. Jako sposób płatności wybierz Fundację Dom Rain Mana. Nie zapomnij o wypełnianiu ankiet online. Każda wypełniona ankieta to Twój zarobek, który możesz przekazać na Fundację.

O Fundacji Dom Rain Mana

Fundacja Dom Rain Mana powstała z inicjatywy rodziców dorosłych osób z autyzmem, ich przyjaciół, a także pracujących na ich rzecz profesjonalistów. Misją Fundacji jest niesienie pomocy osobom z autyzmem i ich rodzinom. Fundacja działa na rzecz upowszechniania wiedzy o autyzmie. Dąży do tworzenia przyjacielskich więzi i wspiera rodziny w życiu z autyzmem. Głównym celem Fundacji jest stworzenie Domu Rain Mana. Dom Rain Mana ma być ośrodkiem stałego pobytu oraz centrum pracy i rehabilitacji dla osób z autyzmem w ośrodku na wsi (farmie). Osoby z autyzmem zawsze będą potrzebowały pomocy i szczególnej opieki. Istniejące domy pomocy społecznej są nastawione przede wszystkim na osoby z umiejętnościami społecznymi i zdolnościami do komunikowania swoich potrzeb. W takich domach, osoby z autyzmem nie mają szans na godne życie. Dlatego Fundacja buduje Dom Rain Mana, który ma być dla nich taką szansą.

Pamiętaj też o 1%

Fundację Dom Rain Mana posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Możesz ją wpierać przekazując 1% swojego podatku. Aby to zrobić w rocznym zeznaniu podatkowym wskaż numer KRS 0000243408. Więcej informacji o możliwości przekazania 1% podatku na Fundację znajdziesz tutaj.