Rozpoczynasz wypełnianie płatnych ankiet online i chciałbyś ich otrzymywać jak najwięcej? Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi jak zwiększyć ilość otrzymywanych płatnych ankiet online i zwiększyć swój miesięczny dochód albo też systematycznie zwiększać swoje oszczędności.

Podaj prawdziwe dane w czasie rejestracji

To bardzo ważne. Będziemy komunikować się z Tobą poprzez adres e-mail, więc jeśli nie podasz nam prawdziwych danych w czasie rejestracji, to nie będziemy mogli do Ciebie wysyłać zaproszeń do wypełniania ankiet online. Błędny adres e-mail to również najczęstsza przyczyn problemów z rejestracją konta.

Uzupełnij swój profil

Wypełnij rzetelnie i uczciwie swój profil w Koncie Uczestnika. Dzięki temu łatwiej będzie nam dopasować ankiety do Twojego profilu i będziemy mogli wysyłać do Ciebie zaproszenia do ankiet, które to tego profilu pasują.

Regularnie sprawdzaj skrzynkę e-mail

Zaproszenie do wypełnienia nowych ankiet online otrzymasz na podany w czasie rejestracji adres e-mail. Sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę e-mail, a znajdziesz tam zaproszenia od nas.

Udzielaj prawdziwych i kompletnych odpowiedzi

Płacimy jedynie za prawdziwe i rzetelnie udzielone odpowiedzi oraz kompletnie wypełnione ankiety. Być może zastanawiasz się czemu o tym piszemy. Zdarza się bowiem, że uczestnicy zwyczajnie oszukują w trakcie wypełniania ankiet i kwestionariuszy. Wypełniają ankiety nie czytając ich lub udzielają przypadkowych odpowiedzi. Posiadamy procedury kontrolne pozwalające nam identyfikować takie nieuczciwe praktyki. Panel spełnia wymogi ISO 20252 oraz posiada certyfikację ISO przeprowadzoną przez CIRQ.

Nie zniechęcaj się

Ilość prowadzonych badań ankietowych nie jest stała i może różnić się w czasie. Stale obserwujemy wzrost zainteresowania firm oraz agencji badawczych tą formą badania rynku. Nieustanie pracujemy, aby nasi Uczestnicy mogli zarabiać jeszcze więcej. O tym jak możesz zwiększyć ilość zaproszeń do płatnych ankiety online możesz przeczytać również tutaj.