Teraz wypełniając płatne ankiety online zarobione pieniądze będziesz mógł(a) przekazać na pomoc głodnym dzieciom w Polsce i za granicą. Wspólnie z Polską Akcją Humanitarną (PAH) przygotowaliśmy nowy sposób stałego wspierania programu Pajacyk.

Jak wesprzeć Pajacyka?

Wystarczy zarejestrować się w panelu badawczym iWadi i wypełniać płatne ankiety online, które będziemy wysyłać na Twoją skrzynkę e-mail. Wynagrodzenie za płatne ankiety online waha się w zależności od długości i tematu ankiety. Wynagrodzenie za jedną, prawidłowo, uczciwie i rzetelnie wypełnioną ankietę może wynieść nawet 12 zł. Następnie całe zarobione pieniądze* możesz przekazać na wsparcie programu Pajacyk. Każda złotówka jest ważna. Wystarczą już 4 złote, aby nakarmić głodne dziecko.

PAH i Pajacyk

Polska Akcja Humanitarna (PAH) to jedna z najstarszych polskich organizacji pozarządowych niosących pomoc w Polsce i za granicą. Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga niedożywionym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych. Celem programu jest by każde dziecko miało zapewniony codzienny, pełnowartościowy posiłek! Pajacyk to głównie dożywianie w szkołach i placówkach środowiskowych w Polsce oraz dożywianie poprzez wspieranie lokalnych organizacji w ramach Pajacykowej Sieci Pomocowej. Więcej o programie Pajacyk możesz poczytać tutaj.

iWadi

iWadi to panel badawczy online, który działa w 13 krajach m.in. w Polsce, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, czy na Filipinach. Panel iWadi jest częścią grupy CINT AB, jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm badawczych na świecie, z siedzibą w Sztokholmie (Szwecja).Więcej informacji o tym czym jest iWadi jak działa możesz uzyskać tutaj.

* Od przekazywanej kwoty pobierana jest 2% opłata manipulacyjna przez firmę PayPal.