Dzięki nawiązaniu współpracy iWadi z Fundacją dla Zwierząt Animalia możesz teraz bardzo łatwo pomagać skrzywdzonym i porzuconym zwierzakom wypełniając płątne ankiety online. To bardzo proste. Wypełniasz płatne ankiety online a zarobione pieniądze przekazujesz na pomoc podopiecznym Fundacji.

Jak zacząć pomagać?

Wystarczy jeśli zarejestrujesz się w panelu badawczym iWadi i będziesz wypełniać płatne ankiety online, które będziemy wysyłać na Twoją skrzynkę e-mail. Wynagrodzenie za płatne ankiety online zależy od długości i tematu ankiety. Wynagrodzenie za daną, prawidłowo, uczciwie i rzetelnie wypełnioną ankietę online może wynieść nawet 12 zł. Następnie zarobione pieniądze możesz przekazać na wsparcie Fundacji dla Zwierząt Animalia. Każda złotówka jest ważna.

W 2018 roku iWadi przekazało środki, które zostaną przeznaczone na budowę schroniska dla zwierząt. Każda przekazana złotówka poprawia byt podopiecznych Fundacji.

Fundacja dla Zwierząt Animalia

Fundacja dla Zwierząt Animalia działa od stycznia 2006 roku. Zgodnie ze statutem, Fundacja ma na celu niesienie pomocy skrzywdzonym i porzuconym zwierzętom. Wszyscy jej członkowie i wolontariusze pracują zawodowo, a w Fundacji działają w czasie wolnym i nieodpłatnie. Fundacja nie prowadzi żadnej działalności gospodarczej i działa wyłącznie dzięki wsparciu osób i instytucji, którym los zwierząt nie jest obojętny.

iWadi i płatne ankiety

iWadi to panel badawczy online, który działa w 13 krajach m.in. w Polsce, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, czy na Filipinach. Panel iWadi jest częścią grupy CINT AB, jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm badawczych na świecie, z siedzibą w Sztokholmie (Szwecja).Więcej informacji o tym czym jest iWadi jak działa możesz uzyskać tutaj.