Good news!

Miło nam poinformować, że otworzyliśmy kolejne dwa panele badawcze umożliwiające zarabianie poprzez płatne ankiety online. Nowe panele badawcze są dedykowane dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dzięki dedykowanym panelom będziemy mogli oferować nasze usługi oraz płatne ankiety online na nowych rynkach. Nie zamierzamy na tym poprzestać. Pracujemy już nad rozszerzeniem naszych usług na kolejne kraje.Stały rozwój rynków naszych usług zapewnia większą atrakcyjność panelu badawczego dla celów badań ankietowych. Dzięki temu nasi użytkownicy mają coraz większe możliwości zarabiania online.

Rejestracja do każdego z paneli badawczych jest geo-blokowana. Oznacza to, że tylko osoby mieszkające na terenie Polski, Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych (bądż jakiegokolwiek innego kraju, w którym w przyszłości będziemy obecni) będą mogły zarejestrować się do dedykowanego dla nich (tj. dostępnego w danym kraju) panelu badawczego online. Inaczej mówiąc dla osób przebywających w Polsce nie będzie możliwe zarejestrowanie się w panelu dedykowanym dla Stanów Zjednoczonych (i odwrotnie). Ten mechanizm ma za zadanie zapewnić nam odpowiednią jakość wyników prowadzonych badań ankietowych oraz daje nam pewność, że mamy zebrane odpowiedzi od właściwych osób w prowadzonych projektach badawczych.

Jeśli mieszkach w Wielkiej Brytanii lub Stanach Zjednoczonych możesz przejdź bezpośrednio do strony panelu badawczego UK lub USA. Zarejestruj się za darmo i wypełniaj płatne ankiety online.

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym iWadi nie jest jeszcze dostępne, powiedz nam o tym. Napisz do nas na [email protected]. Sprawdzimy czy możemy uruchomić nowy panel badawczy specjalnie dla Ciebie.

A jeśli nie wiesz jeszcze o co chodzi z płatnymi ankietami online, zajrzyj tutaj.