Urodziny iWadi

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż niedawno obchodziliśmy druga rocznicę obecności w Polsce. Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami.

Od dwóch lat zapewniamy naszym użytkownikom w Polsce możliwości zarabiania pieniędzy poprzez płatne ankiety online. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasi użytkownicy mieli dostęp do międzynarodowych projektów badawczych realizowanych przez wiodące międzynarodowe marki. Jako członek Cint AB Group, jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm badawczych na świecie, możemy zaoferować naszym użytkownikom wiele możliwości zarabiania pieniędzy, a także dzielenia się opinią na wszystkie tematy związane z codziennym życiem..

Jeszcze nie jesteś członkiem? Zarejestruj się, podaj swój adres e-mail i otrzymuj od nas zaproszenia do płatnych ankiet online.

Obecność międzynarodowa

Wraz z długotrwałą obecnością na rynku, rozwija się nasza obecność międzynarodowa. Aktualnie płatne ankiety online mogą być przeprowadzane przez iWadi w następujących krajach: Australia, Niemcy, Francja, Indie, Irlandia, Nigeria, Holandia, Filipiny, Polska, Szwecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zjednoczone Królestwo i Stany Zjednoczone Ameryki. Nie widzisz swojego kraju na naszej liście? Daj nam znać, zobaczymy, co można z tym zrobić.

Usługi badawcze

Ponadto, jakiś czas temu dodaliśmy nowe funkcjonalności do iWadi. Teraz możesz prowadzić własne badania ankietowe. iWadi oferuje dostęp do 19 milionów panelistów w ponad 70 krajach. Dzięki naszej współpracy z Cint AB jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zapewnić dostęp do jednego z największych paneli ankiet online.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących iWadi prosimy o kontakt z [email protected].