Wypełniaj ankiety online i zarabiaj pieniądze. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 20 serwisów, które pozwolą zarabiać na wypełnianiu ankiet online. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Aby zwiększyć swój dochód możesz zarejestrować się w kilku panelach jednocześnie.

1. iWadi

iWadi Płatne Ankiety

Serwis działa od 2014 roku w 19 krajach. Jest częścią grupy Cint AB jednaj z największych grup badawczych na świecie. Z usług Cint korzystają największe światowe marki oraz agencje badawcze. Zgromadzone środki można wypłacić poprzez PayPal lub przekazać na wybraną organizację charytatywną. Jeśli nie masz jeszcze konta możesz je założyć tutaj Rejestracja.

www.iwadi.pl

2. MyPanelLab

MyPanelLab Ankiety Online

Panel badawczy online obecny w 16 krajach. Dzięki wypełnianiu ankiet nie tylko zarobisz pieniądze, ale poprzez dzielenie się opinią możesz mieć realny wpływ na Twoje ulubione marki i produkty. Można zarobić nawet do 12 zł na jednej ankiecie.

www.mypanellab.com

3. Super Ankiety

Paid surveys SuperAnkiety

Polski panel badawczy. SuperAnkiety wyróżniają się dużą ilością ankiet na różne tematy. Rejestracja jest całkowicie darmowa, a zgromadzone środki można wypłacić przez konto PayPal. To dobry sposób, aby dorobić kilka złotych do domowego budżetu.

www.superankiety.pl

4. Jambo Surveys

Ankiety Online JamboSurveys

Szybko rozwijająca się platforma badawcza obecna już w 11 krajach. Jambo w języku Swahili znaczy Cześć. To również wspomnienie wakacji i zabawy. Taki też są ankiety JamboSurveys. Serwis jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy się zarejestrować. Ankiety przychodzą na maila lub możesz je wypełniać poprzez aplikację mobilną na telefony z systemem Android lub iOS.

www.jambosurveys.com

5. Swiat Ankiet

Paid surveys - SwiatAnkiet

Kolejny serwis z szwedzkiej grupy Cint. To połączenie gwarantuje dużą ilość ankiet różnej długości i dobrą zabawę. Udział w ankietach jest dobrowolny, oznacza to, że sam decydujesz kiedy chcesz wypełniać ankiety, a kiedy nie.

www.swiatankiet.pl

6. Platne Ankiety Online

Paid surveys - PlatneAnkietyOnline

Płatne ankiety przeznaczone dla osób w różnym wieku. Serwis oferuje dużą ilość ankiet. Zebrane środki można wypłacić poprzez serwis PayPal. Do korzystania z serwisu wystarczy komputer z dostępem do Internetu lub telefon (dostęp przez aplikację).

www.platneankietyonline.pl

7. 4research

Panel badawczy działający pod nazwą 4research. Oferuje szeroki zakres ankiet o różnej długości i wynagrodzeniu.

www.4research.pl

8. ePanel

Paid surveys - ePanel

Panel badawczy powiązany z firmą badawczą ARC Rynek i Opinia. Jeden z większych paneli działających w Polsce, oferujący ankiety realizowane metoda CAWI. Po rejestracji zostaniemy poproszeni o wypełnienie ankiety profilującej na podstawie, której będą wysyłane do nas ankiety.

www.epanel.pl

9. Swagbucks

Paid surveys - Swagbugs

Serwis umożliwia zbieranie punktów w zamian za różne aktywności, w tym wypełnianie ankiet online. Punkty można następnie wymienić na karty podarunkowe do takich serwisów jak Amazon czy Walmart lub wypłacić poprzez PayPal.

www.swagbucks.com

10. Toluna

Paid Surveys - Toluna

Serwis powstał we Francji. Obecnie działa w wielu krajach na świecie. Za wypełnianie ankiet zdobywasz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody, karty podarunkowe lub gotówkę. Aby zarejestrować się w panelu trzeba mieć ukończone 16 lat.

www.toluna.com

11. iSay

Platforma należąca do agencji badawczej IPSOS, jednej z największych na świecie firm zajmujących się badaniami rynku i opinii, z siedzibą we Francji.

12. Google Opinion Rewards

Tak. Google również oferuje płatne ankiety online. Dostęp do ankiet możliwy jest wyłącznie poprzez aplikację na telefony z systemem Android i iOS. Ankiety są krótkie, dzięki czemu szybko je wypełnisz. Zarobione pieniądze można przeznaczyć na zakupy w sklepie Google Play.

13. Mobrog

Wypełniaj ankiety i zarabiaj pieniądze. Jeden ze starszych serwisów badania opinii. Platforma należy do niemieckiej firmy Splendid-research. Rejestracja jest możliwa tylko dla osób pełnoletnich. W przypadku udzielania nieprawidłowych odpowiedzi panel ma prawo zamknąć konto użytkownika.

14. Badanie-Opinii

Serwis należący do agencji badawczej Biostat. Za wypełnianie ankiet uczestnik otrzymuje punkty które następnie przeliczane są na złotówki. Zarobione środki można wypłacić po zebraniu minimum 50 zł.

15. Opinie

Ankiety i kwestionariusze online. Platforma należy do firmy IQS. Ankiety można wypełniać na komputerze lub na telefonie przez aplikację mobilną.

16. Surveoo

Firma zarejestrowana we Francji oferująca płatne ankiety. Wypłata podobnie jak w przypadku innych serwisów możliwa jest za pośrednictwem PayPal.

17. SurveyJunkie

Założony w USA serwis z płatnymi ankietami. Niestety obecnie nie jest dostępny w Polsce. W zamian za wypełnianie ankiet paneliści otrzymują punkty, które następnie mogą wymieniać na nagrody.

18. Triaba

Serwis działa na platformie Opinion APP Cint AB, zarejestrowany w Norwegii. Maksymalnie można zarobić 7 zł za wypełnienie pojedynczej ankiety.

19. Surveyeah

Ankiety online od Włoskiej firmy Tradatech SRL. Rejestracja w serwisie jest darmowa. Serwis oferuje ankiety o różnej długości.

20. PrizeRebel

Ankiety internetowe. Serwie zarejestrowany w USA, Nevada. Oznacza to, że po rejestracji nasze dane nie są przetwarzane zgodnie z wymaganiami RODO. Warto o tym pamiętać szczególnie dziś kiedy dane stały się towarem tak jak każdy inny.

21. InstaGC

Ostatni bonusowy serwis na naszej liście. Serwis jest zarejestrowany w Indiana, USA. Wypłata pieniędzy odbywa się poprzez konto PayPal.