Chcesz zacząć zarabiać pieniądze poprzez płatne ankiety online? Z internetowym panelem badawczym iWadi to dziecinnie proste.

A więc, jak możesz rozpocząć zarabianie poprzez płatne ankiety online?
  1. Rejestrujesz się w iWadi. Wystarczy dostęp do komputera, skrzynka e-mail i możesz zacząć zarabiać pieniądze.
  2. Aktywujesz Konto Uczestnika. Ukończenie rejestracji w iWadi wymaga dokonania aktywacji Konta Uczestnika. E-mail z linkiem aktywacyjnym wysyłany jest na adres e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli nie doszedł do Ciebie nasz e-mail z linkiem aktywacyjnym, sprawdź folder SPAM i dodaj nasz adres do swojej książki adresowej, aby upewnić się że nasze e-maile zawsze do Ciebie dotrą. To ważne. Właśnie poprzez e-mail wysyłamy do Ciebie zaproszenia do udziału w badaniach.
  3. Otrzymujesz zaproszenia do płatnych ankiet online. Na adres e-mail podany podczas rejestracji dostajesz od nas zaproszenia do wypełnienia płatnych ankiet.
  4. Wypełniasz płatne ankiety online. Tylko te, które chcesz. W zależności od badania, wypełnienie ankiety zajmuje od 5 do 30 minut. Im dłuższa ankieta tym wyższe Twoje wynagrodzenie za jej wypełnienie. Im więcej ankiet wypełnisz tym więcej zarobisz.
  5. Zarabiasz nawet do 12 zł za pojedynczą ankietę. Zarabiasz na każdej kompletnie, rzetelnie i uczciwie wypełnionej ankiecie. To bardzo ważne, aby Twoje odpowiedzi udzielane w ankietach były prawdziwe, a ankiety były całkowicie i rzetelnie wypełnione. Tylko za takie ankiety wypłacamy wynagrodzenie. Posiadamy procedury, które pozwalają nam identyfikować nieuczciwe osoby oraz ankiety zawierające przypadkowe lub nieprawdziwe odpowiedzi. Panel posiada spełnia rygorystyczne normy dotyczące jakości oraz posiada certyfikację ISO 20252 (od CIRQ).
  6. Wynagrodzenie za wypełnione płatne ankiety gromadzisz na Koncie Uczestnika. Po uzbieraniu kwoty 40 zł przelewasz zebrane wynagrodzenie na Twoje konto PayPal. Jeśli nie posiadasz konta PayPal możesz je łatwo i bezpłatnie założyć. W tym celu przejdź na stronę PayPal i postępuj zgodnie z instrukcją. W momencie przelewu PayPal pobiera opłatę za realizacje transakcji w wysokości 2% przelewanej kwoty. Zebrane wynagrodzenie możesz przekazać również na rzecz programu dożywiania dzieci Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej oraz na pomoc zwierzętom – podopiecznym Fundacji dla Zwierząt Animalia. Cele charytatywne możesz już wspierać po uzbieraniu 10 zł.