Moc Internetu

Internet daje bardzo wiele możliwości nie tylko na zarabianie, ale też na zdobywanie nowych kompetencji a także rozwijanie starych umiejętności. Czas zimowy, długie ciemne południa, kiedy nie chce się wyściubiać nosa z domu to dokonały czas na samodoskonalenie, w czym pomocny jest oczywiście Internet.

Wykorzystaj ją dla siebie

Jeśli masz lustrzankę, planujesz jej zakup  albo też spodziewasz się, że dostaniesz ją w prezencie, to pozostaje Ci tylko nauczyć się z niej korzystać. Niezależnie czy jesteś Nikonowcem, Canonowcem czy też wyznawcą jeszcze innej marki, polecamy Ci całościowy kurs z fotografii bez wychodzenia z domu, dostępny tutaj. W kilka godzin opanujesz wcale nie łatwą sztukę obsługi aparatu.

A jeśli marzy Ci się żeby Twoje zdjęcia były jeszcze ładniejsze to tutaj nauczysz się jak korzystać z Photoshopa i jak udoskonalać swoje zdjęcia. Jeśli podstawy Photoshopa masz opanowane, to dalsza przygodę z programem i szaleństwo ze zdjęciami możesz rozwijać tutaj.

Wiecie co to „doodlowanie”? To po prostu takie gryzmolenie, bazgranie. Może sprawiać ogromną radość. Podobno rewelacyjnie wpływa na pamięć i rozwinięcie kreatywności. Sztuki doodlowania możecie się uczyć np. tu.

Jeśli w zaawansowaniu umiejętności rysowniczych wyszliście już poza gryzmolenie to możecie poćwiczyć tworzenie pięknych rysunków a nawet obrazów, np. tutaj. Fajnie takim własnoręcznym obrazem obdarować znajomych :).

Handlaterring to też taka trochę odmiana doodlowania i polega na zabawie ręcznym pisaniem. W dobie komputerów, gdzie wielu z nas zanika zdolność do czytelnego pisania ręką, mogą to być pomocne ćwiczenia w doskonaleniu kaligrafii. Poćwiczyć można tutaj.

Początkujący kucharze mogą online nauczyć się podstaw gotowania. Jeśli lubicie szyć, to możecie dowiedzieć się jak rozwinąć własną markę odzieżową. A jeśli jeszcze nie umiecie szyć na drutach, to szybko się tego nauczycie tutaj. W Internecie można też podszkolić się z marketingu czy innych sektorów biznesowych.

Kursy online to także fajny pomysł na prezent :).

Ale, ale…jeśli sami posiadacie jakieś umiejętności, to też możecie zrobić filmik, wrzucić go do sieci i zarabiać na jego udostępnianiu.

Zawsze też możecie spędzić wolny czas na zarabianie poprzez płatne ankiety online. Zarejestruj się za darmo!