Prosto

Nie ulega wątpliwości, że zarabianie w Internecie poprzez płatne ankiety online jest bardzo łatwe. Nie jest potrzebne posiadanie kwalifikacji, nikt nie będzie czytał Twojego CV i wypytywał o doświadczenie.  Wystarczy mieć dostęp do Internetu. Następnie trzeba założyć konto w iWadi, wypełnić  profil użytkownika i oczekiwać na zaproszenia do płatnych ankiet online. Zaproszenia będą przychodziły na adres e-mail podany podczas rejestracji w iWadi. Jeśli nie chcesz pominąć naszych zaproszeń, wpisz adres e-mail, który używasz na co dzień – w ten sposób nie przegapisz zaproszenia. Sprawdzaj też swoją pocztę regularnie.

Szybko

Zarabianie poprzez płatne ankiety online nie wymaga czasowego zaangażowania. Większość ankiet trwa klika minut. Jednak im dłużej trwa ankieta, tym więcej można na niej zarobić. Trzeba wykazać się cierpliwością, przejść ankietę do samego końca i zarobić parę złotych.  Nie zniechęcaj się. Zobaczysz jak przyjemnie jest po jakimś czasie wypłacić pieniądze, które możesz przeznaczyć na cokolwiek o czym zamarzysz.

Ile chcesz

Może być tak, że będą Cię irytowała ilość otrzymywanych zaproszeń do wypełniania płatnych ankiet. Tę ilość zaproszeń możesz dowolnie regulować w swoim profilu użytkownika, możesz ich otrzymywać więcej lub mniej. Ewentualnie, możesz założyć adres e-mail dedykowany tylko dla celów otrzymywania zaproszeń do ankiet. Nie polecamy jednak tego rozwiązania, ponieważ możesz przegapić zaproszenia.

Dowolnie

Ankiety możesz wypełniać w dowolnym czasie. Ankietę można wypełnić na przykład w czasie przerwy w pracy lub nauki, w drodze do pracy lub szkoły.  Im aktywniej odpowiadasz na zaproszenia, tym więcej będziesz ich otrzymywać. Dbaj też o to, aby Twój profil użytkownika był zawsze kompletny.

Ale…

Musisz mieć jednak świadomość, że płatne ankiety online to dodatkowe źródło dochodu. Nie jest tak, że będziesz mógł się z nich utrzymać. Nie wierz oszustom, którzy zapewniają Cię, że w tydzień zarobili na płatnych ankietach online krocie (np. 400 zł) i stali się bogaczami. Nie daj się oszukać.

Zarabianie na płatnych ankietach online wymaga z pewnością cierpliwości, musisz uzbierać określoną kwotę, żeby móc zrealizować wypłatę wynagrodzenia. Ale jeśli sumiennie podchodzisz do wypełniania ankiet, uzbieranie tej kwoty powinno nastąpić w krótkim czasie.